Skip to main content

Samodzielna/y księgowa/y oferta pracy w ARION Med sp. z o.o.

Samodzielna/y księgowa/y oferta pracy w ARION Med sp. z o.o.

Samodzielna/y księgowa/y oferta pracy w ARION Med sp. z o.o.

📣 Szanowni Państwo! Ze względu na intensywny rozwój naszej firmy ARION Med sp. z o. o., poszukujemy obecnie pracownika na następujące stanowisko:

ℹ️ Samodzielna/y księgowa/y z doświadczeniem, umowa o pracę, pełny etat, praca stacjonarna.

Oferta Pracy

Wymagania niezbędne:
Kandydatem na stanowisko samodzielnego księgowego może być osoba, która zgodnie z art. 4 ust. 3 Ustawy o rachunkowości z dnia 29 września 1994 r. (Dz. U z 2013 r. poz. 330 z późn. zm.):
1. Spełnia jeden z poniższych warunków:
a. ukończyła ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe i posiada co najmniej 3-letnią praktykę w księgowości,
b. ukończyła średnią, policealną lub pomaturalną szkołę ekonomiczną i posiada co najmniej 6-letnią praktykę w księgowości,
c. posiada certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych albo świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydane na podstawie odrębnych przepisów.
2. Posiada bardzo dobrą znajomości przepisów prawa w zakresie: rachunkowości, ustawy o podatku od towarów i usług, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz od osób fizycznych, ustawy o ubezpieczeniach społecznych i umiejętności ich stosowania.
3. Posiada wystarczającą wiedzę i umiejętności do klasyfikowania (dekretacji) zdarzeń gospodarczych oraz umiejętności prowadzenia księgowości komputerowej, w tym obsługi programu jednego z programów kadrowo-księgowych.
4. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku.
5. Cieszy się nieposzlakowaną opinią.

Wymagania dodatkowe:
1. Znajomości zasad księgowości przedsiębiorstw, planu kont i klasyfikacji budżetowej oraz zasad gospodarki finansowej.
2. Posiada umiejętność sporządzania analiz danych statystycznych, tworzenia prognoz, zestawień, planów w oparciu o materiały źródłowe i przewidywane założenia.
3. Posiada cechy osobowości, takie jak: odpowiedzialność, samodzielność, dokładność, sumienność, rzetelność, komunikatywność, terminowość, umiejętność sprawnego podejmowania decyzji, chęć doskonalenia i pogłębiania wiedzy w zakresie wykonywanej pracy, umiejętność korzystania z przepisów prawa.
 
📄 Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 📄

Zapraszamy

ℹ️ Jeżeli wskazane w CV kompetencje i doświadczenie będą zgodne z naszymi potrzebami i oczekiwaniami, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, aby umówić termin spotkania ℹ️

Samodzielna/y księgowa/y oferta pracy w ARION Med sp. z o.o.

🏨 Szpital ARION Med sp. z o. o. w Gorzewie
☎️ 24 236 09 14 ( dział kadr i płac )
📧 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
💻 www.instagram.com/arionmedpl

“Pierwsze Centrum Medyczne
do którego lubię chodzić.”

Skontaktuj się, aby umówić się już dziś na wizytę!.