Skip to main content

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego Wspiera ARION Med sp. z o.o.

Jakie wsparcie dostaliśmy?

ℹ️ Szanowni Państwo, ARION Med Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, Zespół Opieki Zdrowotnej w Gostyninie, Gorzewo, ul. Kruk 5, 09-500 Gostynin informuje, że dzięki wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego w dniu 1 czerwca 2022 roku ARION Med sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Zespół Opieki Zdrowotnej w Gostyninie, Gorzewo, ul. Kruk 5, 09-500 Gostynin otrzymał NOWY AMBULANS TRANSPORTOWY 🚑.

Nowa karetka 🚑 to ambulans typu A (Mercedes Benz Vito) wraz z wyposażaniem. Znajdują się w nim m.in. nosze, transporter czy krzesełko kardiologiczne. Wartość pojazdu to blisko 300 tysięcy złotych.

Ambulans 🚑 zakupiony został w ramach realizowanego przez samorząd Mazowsza projektu pn.: „Zakup niezbędnego sprzętu oraz adaptacja pomieszczeń w związku z pojawieniem się koronawirusa SARS-CoV-2 na terenie województwa mazowieckiego”.

💙 Serdecznie dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Mazowieckiego za wsparcie w walce z koronawirusem. To realna pomoc mająca ogromne znaczenie dla zdrowia i bezpieczeństwa mieszkańców. ℹ️

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY Z FUNDUSZY UNII EUROPEJSKIEJ
TOMOGRAF KOMPUTEROWYTomograf komputerowy - Szpital ARION Med w Gorzewie - Diagnostyka Obrazowa

ℹ️ W ramach przypomnienia wartość projektu opiewa na kwotę 578 172 121,00 zł, w tym 493 442 397,00 zł to środki UE, 34 144 342,00 zł – środki budżetu państwa, a 50 585 382,00 zł – wkład własny województwa mazowieckiego. Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Projekt realizowany jest wspólnie z Partnerami Projektu, którymi są podmioty lecznicze zlokalizowane na terenie województwa mazowieckiego, Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH-Państwowy Instytut Badawczy oraz 5 stacji pogotowia ratunkowego i transportu sanitarnego, razem 70 podmiotów prowadzących działalność w 75 lokalizacjach.

Okres realizacji: 28.02.2020 r. – 31.12.2023 r.

Liderem projektu jest Województwo Mazowieckie, a partnerami projektu są podmioty lecznicze z obszaru województwa mazowieckiego. ℹ️

🏨 Szpital ARION Med sp. z o. o.

Pozostały asortyment - Czytaj więcej

“Pierwsze Centrum Medyczne
do którego lubię chodzić.”

Skontaktuj się, aby umówić się już dziś na wizytę!.